Image default

Стефанишина: питання України в НАТО — політичне

Фото: Ольга Стефанишина / Facebook Рішення про членство України в НАТО лежить тільки в політичній площині, — Стефанишина

Україна прийняла спеціальне рішення на Раді національної безпеки і оборони і продовжує роботу над переходом на стандарти НАТО.

 

Рішення про вступ України в НАТО знаходиться виключно в політичній площині. Про це заявила віце-прем’єр-міністр України Ольга Стефанишина в інтерв’ю Радіо Свобода.

За її словами, для вирішення питання про членство в Альянсі використовуються всі доступні майданчики.

«Ми вимагаємо такої стратегічної ясності від НАТО. В 2021 році, всі держави члени НАТО підтвердили, що Україна буде в НАТО», — зазначила чиновниця.

Вона нагадала, що Україна прийняла спеціальне рішення на Раді національної безпеки і оборони і продовжує роботу над переходом на стандарти НАТО.

«Ми вже використовуємо величезний потенціал програми розширених можливостей, і, що найважливіше, ми працюємо з кожною столицею НАТО. Ми вибудовуємо цей консенсус і використовуємо всі майданчики. Але ситуація складна», — сказала Стефанишина.

Як повідомлялося раніше, на саміті НАТО, який відбудеться в Мадриді в наступному році, союзники підтвердять підтримку України і Грузії і рішення про їх майбутнє членство в Альянсі.

Україна стане членом НАТО, але «не завтра» — Столтенберг

Джерело

Залишити коментар