Image default

Стало відомо, скільки українці готові витратити на новорічні подарунки

Фото: pixabay.com Середньостатистичний українець витратить на подарунки на Новий рік 2 185 грн

Майже всі опитані українці збільшувати свій бюджет на новорічні подарунки не планують. Лідером серед подарунків на Новий рік стали солодощі.

  Більше половини опитаних громадян України (57%) збираються витратити на подарунки до новорічно-різдвяних свят до однієї тисячі гривень, а 20% взагалі не мають наміру витрачати на це гроші. Про це йдеться в дослідженні рекламного агентства Postmen.   34% українців готові витратити на подарунки від однієї до п’яти тисяч гривень, 6% опитаних громадян — від п’яти до 10 тисяч гривень.   Усього на подарунки середньостатистичний українець витратить 2 185 гривень.   Більшість респондентів (91%) вирішили не збільшувати свої витрати на подарунки в цьому році.   Згідно з дослідженням, 71% українців планують купувати подарунки в грудні, 9% вже купили їх заздалегідь — у жовтні або листопаді, а 20% взагалі не планують купувати подарунки на Новий рік і Різдво в цьому році.   Також з’ясувалося, що українці від 26 до 45 років готові витратити більше, ніж молодь і старше покоління.     35% респондентів планують купувати подарунки як в онлайні, так і в офлайн-магазинах. При цьому, незважаючи на пандемію, більшість українців (32% проти 26%) віддають перевагу купівлі подарунків у магазинах і супермаркетах.   Респонденти до 25 років усе ж планують офлайн-покупки, тоді як у групах 26-35 та 36-45 років перевага вже за онлайн-магазинами. Опитані у віці 46-65 років найбільш віддані офлайн-магазинам — понад 37% з них купують тільки в офлайні або найчастіше в офлайні.   Абсолютним чемпіоном серед новорічних подарунків стали солодощі — їх збираються придбати і подарувати 51,7% опитаних. Дрібні сувеніри хочуть презентувати 31,4% респондентів, іграшки — 30,3%. Книги збираються дарувати 23,2% опитаних, а подорожі — 4%.   Postmen опитало 1 700 громадян України 17-20 листопада. Опитування проводилося методом заповнення Google-анкет, які поширювалися у Facebook і Instagram. Вибірка — репрезентативна за статтю (55% жінок і 45% чоловіків), віком і типом населеного пункту.  

    До цього повідомлялося, що актор Джордж Клуні роздав друзям $14 мільйонів. Він щедро обдарував товаришів ще в 2013 році, але тільки зараз поділився подробицями.   Також нагадаємо, що актор Роберт Паттінсон зробив сюрприз 10-річному фанату. Хлопчик, який страждає на аутизм, отримав від актора подарунки, пов’язані з його улюбленим супергероєм Бетменом.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар