Image default

Стало відомо, що Іран передав Києву у справі МАУ

Фото: twitter.com/Iranian_RCS Рік тому під час аварії літака загинули 176 осіб

Крім звіту про розслідування Іран передав Україні льотний планшет, знайдений на місці катастрофи літака.

У грудні минулого року Іран передав Україні льотний планшет, знайдений на місці катастрофи збитого літака МАУ під Тегераном, повідомила генпрокурор Ірина Венедиктова в п’ятницю, 8 січня.

«За рік проведено більше двох сотень процесуальних і слідчих дій, направлено 18 запитів про міжнародну правову допомогу в інші країни, постійно співпрацюємо з компетентними органами Ірану і Канади», — написала вона в Facebook.

Глава ОГП додала, що зараз в Україні триває комплексна криміналістична експертиза для встановлення причин і характеру уражень літака, обсягу матеріальних збитків і дотримання правил міжнародних польотів.

«Розпочато дослідження планшета, знайденого на місці авіакатастрофи, який в грудні 2020 року Іран передав Україні», — зазначила Венедиктова.

Також вона нагадала, що Україна нещодавно отримала від Ірану проект фінального технічного звіту про авіакатастрофу.

«На аналіз цього документа і внесення в нього зауважень і пропозицій — 60 днів, після цього іранська сторона за місяць повинна його доопрацювати. І тільки після затвердження радою Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) — його оприлюднять», — підсумувала генпрокурор.

Як повідомлялося, Україна, Афганістан, Великобританія, Канада і Швеція зробили заяву в річницю збиття рейсу PS752 МАУ.

Джерело

Залишити коментар