Image default

США запровадили нові мита на німецькі та французькі товари

Фото з відкритих джерел

Вони стосуються запчастин для авіапромисловості і алкогольних напоїв

Сполучені Штати Америки ввели нові мита на товари з Німеччини і Франції через невирішений конфлікт щодо субсидій європейському концерну Airbus. Про це повідомляє DW. 

Згідно з повідомленням, Прикордонно-митна служба США заявила про те, що Вашингтон вводить додаткові мита розміром 15% на деякі компоненти цивільних літаків (включно з фюзеляжем та частинами крил, — ред.) з Німеччини та Франції, а також мита розміром 25% на певні сорти вин з цих країн.

Відомо, що в останні тижні роботи адміністрації діючого президента Дональда Трампа Вашингтон та Брюссель припинили переговори щодо вирішення цієї суперечки.

Новини за темою: У США завели 25 справ про внутрішній тероризм після штурму Капітолію

Окрім цього, США намагалися досягти окремого рішення з Лондоном після Brexit, оскільки той володіє часткою в Airbus. Водночас європейська сторона стверджує, що домагатиметься швидкого вирішення цього питання з новообраним президентом США Джо Байденом. 

Як зазначається, суперечка щодо субсидій для Airbus у Європі та авіабудівника Boeing у США триває з 2004 року. У травні 2018 року Світова організація торгівлі (СОТ) визнала субсидії ЄС для Airbus утиском інтересів Boeing, після чого США оголосили про намір запровадити штрафні заходи щодо європейської продукції.  

СОТ, яка розглядала суперечку між США та ЄС, дійшла висновку, що обидві сторони використали незаконні субсидії, однак ЄС робив це більшою мірою, йдеться у повідомленні організації.

Новини за темою: У США заарештували «вікінга» та інших учасників штурму Капітолію

Нагадаємо, раніше представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, формально внесли резолюцію «Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки».

Джерело

Залишити коментар