Image default

США та Ізраїль не підтримали бюджет ООН на 2021 рік

Фото з відкритих джерел

Причиною називають виділення коштів одній із організацій

США та Ізраїль під час Генеральної асамблеї ООН проголосували проти бюджету організації на 2021 рік. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що минулого тижня в режимі онлайн ці країни стали єдиними зі 170 членів ООН, які не підтримали кошторис на 3,2 млрд доларів. При цьому невдоволення держав викликало виділення коштів Всесвітній конференції ООН по боротьбі з расизмом («Дурбан II»). США та Ізраїль вважають, що ця конференція стала платформою для антиізраїльських організацій.

Також Вашингтон не влаштувала відсутність підтримки з боку ООН у прагненні відновити моніторингову групу з санкцій щодо Ірану.

Як повідомляє Deutsche Welle, представниця США при ООН Келлі Крафт заявила, що бюджет організації на 2021 рік – це «поступка, яка зміцнює ганебну спадщину ненависті, антисемітизму й антиізраїльської упередженості».

Новини за темою: Генсек ООН: 2021-й має стати роком зцілення

Нагадаємо, нещодавно генеральна асамблея ООН прийняла оновлену резолюцію щодо прав людини в тимчасово окупованому Криму. Документ під назвою «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна» підтримали понад 60 країн-учасниць.

Джерело

Залишити коментар