Image default

США готують новий санкційний пакет проти «Північного потоку-2», – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Держдеп до кінця тижня опублікує звіт про компанії, які допомагають у будівництві трубопроводу

Європейські компанії, які брали участь у будівництві газопроводу «Північний потік-2» ризикують потрапити під нові санкції, які вже готує адміністрація президента США Дональда Трампа. Про це пише Reuters з посиланням на власні джерела в уряді.

«Ми намагаємось проінформувати компанії про ризики та переконати їх відмовитись від цієї справи, допоки не стало занадто пізно», – розповіли джерело видання з уряду США.

Планується, що Держдеп до кінця тижня опублікує звіт про компанії, які допомагають у будівництві трубопроводу. Під санкції можуть потрапити компанії, які займаються страхуванням, прокладанням підводного трубопроводу та перевіркою проєкту. Ймовірно, під санкціями може опинитись страхова група Zurich Insurance Group.

За інформацією видання, протягом останніх місяців європейські компанії отримували запити від Держдепу щодо своєї ролі у проєкті.

Новини за темою: У Кремлі санкції проти «Північного потоку-2» назвали «рейдерською атакою»

Нагадаємо, нещодавно у Норвегії компанія DNV GL, яка повинна була сертифікувати російський газопровід «Північний потік-2», відмовилася надавати цю послугу через нові санкції США.

Джерело

Залишити коментар