Image default

Справа АН-26: командувачу ВПС вручили підозру

Місце аварії літака Ан-26

У ДБР розповіли про порушення, які виявили під час розслідування катастрофи літака з курсантами.

У Державному бюро розслідувань заявили, що у справі авіакатастрофи Ан-26 оголосили підозри. Одну з них — командувачу ВПС Сергію Дроздову. Про це в ході брифінгу в п’ятницю, 18 грудня, повідомив начальник відділу ДБР Вадим Приймачок.

Зазначається, що Сергія Дроздова підозрюють в халатності. Також командиру військової частини і керівнику польотів військової частини оголосили підозри в порушенні правил польотів.

ДБР заявило, що вони допустили порушення як на стадії підготовки польоту Ан-26, так і під час його катастрофи.

Зокрема, встановлено, що на борт літака були допущені сторонні особи, а саме курсанти-льотчики, які не мали досвіду в керуванні літаком.

За словами Вадима Пріймачка, командир літака також не мав навичок керування літаком в нічний час.

«Під час проведеного у кримінальному провадженні великого комплексу слідчих дій… отримано беззаперечні докази, які вказують на те, що порушення правил підготовки польотів, порушення правил польотів і порушення правил експлуатації літальних апаратів мали системний і систематичний характер».

При цьому в ДБР додали, що слідство триває, і ступінь провини і відповідальності кожного військового, який мав відношення до експлуатації літака АН-26, ще буде перевірятися.

Нагадаємо, літак Ан-26 зазнав аварії біля Чугуєва увечері 25 вересня. Він здійснював навчальний політ. Загинули 26 осіб. Вижив тільки один курсант.

У жовтні в Кабміні озвучили перші висновки про аварію Ан-26. Повідомлялося, що розшифрування «чорних скриньок» показало наявність грубих порушень у виконання польоту і в його організації.

Джерело

Залишити коментар