Image default

Співробітники Amazon в «чорну п’ятницю» організовують страйки

Склад Amazon Фото з відкритих джерел

Вони хочуть виступити з вимогами про поліпшення умов праці та підвищення зарплати

Співробітники компанії Amazon в декількох країнах планують брати участь у страйках і протестах в «чорну п’ятницю». Про це повідомляє Vice.

«Чорна п’ятниця» є одним із найбільших розпродажів для компаній по всьому світу. Співробітники Amazon вважають, що протестуючи в цей день, їм вдасться домогтися підвищення зарплат і поліпшення умов для роботи.

Протести пройдуть в США, Великій Британії, Мексиці, Бразилії, Індії, Австралії під хештегом #MakeAmazonPay («примусь Amazon платити»).

Співробітників Amazon обіцяють підтримати складські працівники в Німеччині, підрядники коллцентру у Філіппінах і виробники одягу в Бангладеші.

Разом з працівниками Amazon в «чорну п’ятницю» також вийдуть на мітинг екоактивісти і прихильники руху за соціальну справедливість. Вони підтримують їх у вимогах повернути зарплати на докризовий рівень.

В Amazon вже відреагували на інформацію з мітингами. Вони заявили, що в повністю підтримують своїх співробітників і впевнені, що за цією інформаційною атакою стоять люди, які мають свої інтереси.

Новини за темою: У США сталася стрілянина на складі Amazon, є жертва

У жовтні повідомлялося, що у компанії Amazon зафіксували 19 816 випадків заражень коронавірусом серед співробітників у США.

Джерело

Залишити коментар