Image default

Співпраця з МВФ та бізнес-інвестиції: Зеленський назвав ключові економічні завдання на 2021 рік

Володимир Зеленський Офіс президента

За словами президента, в поточному році Україна здійснила історичні реформи й підтримала бізнес

Президент України Володимир Зеленський заявив, що співпраця з Міжнародним валютним фондом має вирішальне значення для забезпечення макроекономічної стабільності в Україні. Про це він заявив під час конференції «Україна: інвестиційна гавань в часи змін», передає «Укрінформ».

За словами Зеленського, Україна має продовжити співпрацю з МВФ, адже це забезпечує стабільність.  «Для нас ключовим завданням на 2021 рік є забезпечення законності, підвищення довіри з боку інвесторів та захист їхніх прав. Це також важливо у контексті продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, яка має вирішальне значення для забезпечення макроекономічної стабільності в Україні», – сказав президент.

Крім того, очільник держави додав, що впродовж поточного року Україна здійснила «історичні реформи, підтримавши бізнес-спільноту». Йдеться про створення ринку землі, встановлення прозорих податкових правил та надання доступних позик.

Водночас Зеленський нагадав про успіхи в приватизації, підписання перших концесійних угод та запуск сервісу «Дія», що поставило Україну на один рівень з провідними країнами світу у сфері цифрових послуг та електронних паспортів. «Ми продовжимо створювати сприятливе середовище в Україні, щоб бізнес міг інвестувати, розширюватися та відкривати нові робочі місця».

Новини за темою: Зеленський: Всі «структурні маяки» для перегляду програми з МВФ виконані

Нагадаємо, нещодавно Міністерство фінансів України повідомило, що завершило переговори з Міжнародним валютним фондом щодо параметрів проєкту державного бюджету на 2021 рік. В українському відомстві додали, що параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців МВФ.

Джерело

Залишити коментар