Image default

Спецслужби США підтвердили масштабну кібератаку на урядові структури

Приватності в 21 сторіччі практично не існує zerohedge.com

Правоохоронні відомства створили координаційну групу з кібербезпеки

У США Федеральне бюро розслідувань (ФБР), Агентство з кібербезпеки і безпеки інфраструктури (CISA) та Управління директора національної розвідки (ODNI) підтвердили масштабну кібератаку на урядові структури країни. Про це йдеться в спільній заяві відомстві, розміщеній на сайті ФБР.

Зазначається, що ФБР наразі проводить розслідування та збирає розвідувальні дані для визначення відповідальних за кібератаку. «ФБР взаємодіє з відомими та підозрюваними жертвами, а інформація, отримана завдяки зусиллям ФБР, надаватиме показники захисникам мереж та розвідку нашим урядовим партнерам для подальших дій», – йдеться в повідомленні.

У ФБР додали, що для розслідування атаки сформована єдина координаційна група з кібербезпеки (UCG), яка має об’єднати індивідуальні зусилля правоохоронних відомств.  «Це ситуація, що розвивається, і, хоча ми продовжуємо працювати над тим, щоб в повній мірі зрозуміти масштаби цієї кампанії, ми зкіберанаємо, що ця кібератака торкнулася мережі всередині федерального уряду», – написали у відомстві.

Новини за темою: У США десятки лікарень піддалися кібератакам із боку російських хакерів

Нагадаємо, вчора, 16 грудня, в ЗМІ з’явилася інформація про злам системи Міністерства фінансів і торгівлі США та ще низки урядових установ країни російськими хакерами. Повідомлялося, що серед жертв були державні, консалтингові, технологічні, телекомунікаційні та нафтогазові компанії в Північній Америці, Європі, Азії та на Близькому Сході.

Джерело

Залишити коментар