Image default

Сьогодні відбувається наруга над державою: Рабінович допустив перевибори до Ради вже у квітні

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Дострокові вибори — єдиний шанс врятувати країну, стверджує парламентар

Приблизно у квітні в Україні можуть відбутися дострокові вибори до Верховної Ради України, бо те, що нині відбувається – це наруга над державою.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович.

«В найкращому варіанті, якщо «зелені» послухають поради, які я щойно сказав, врятують економічну ситуацію, знизять тарифи, і ми їм допоможемо в цьому, тоді ми підемо на вибори у наступному році. Але, якщо вони нас не послухають, я думаю, що, на превеликий жаль, я не полюбляю всіляких невчасних змін парламенту і всього іншого, але мені здається, що ми з вами десь до квітня підемо на вибори і спокійно виберемо новий парламент», – заявив політик.

Вадим Рабінович підкреслив, що перевибори – єдиний шанс на зміни, адже неможливо доводити країну до повного зубожіння, чим сьогодні активно займається влада «зелених».  

«А те, що зараз твориться – це просто безумство якесь. Це якась наруга над державою. У нас вічно виродки різні керують. Але вони хоча б поняття державності зберігали хоч в якомусь елементі. А зараз просто клоунада. Прийшли і рвуть країну на частини!», – акцентував Вадим Рабінович.

Раніше повідомлялося, що народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович назвав кроки, які допоможуть вийти з катастрофічної економічної ситуації і знизити тарифи на ЖКГ для населення.

 

Джерело

Залишити коментар