Image default

Смерть українця в Польщі: Прокурор заявив, що розтин не дозволив встановити причину трагедії

Фото з відкритих джерел

Наразі чекають на результати токсикологічних та гістопатологічних досліджень

Проведення розтину тіла 44-річного громадянина України, який помер минулого тижня відразу після затримання із застосування електрошокера, не змогло встановити точну причину смерті. Про це заявив речник Окружної прокуратури в Лодзі, яка контролює хід слідства, прокурор Кшиштоф Копаня, повідомляє Укрінформ. 

«На жаль, результати розтину не дали можливість встановити причину смерті. Відтак здійснюватимуться подальші експертизи, відібрано біологічні зразки для проведення чергових аналізів», — розповів прокурор.

Він також уточнив, що попередня експертиза встановила: чоловік на момент трагічної події був тверезим. Водночас поки не відомі результати токсикологічних та гістопатологічних досліджень. Очікується, що вони надійдуть через кілька тижнів.

Новини за темою: Смертельна ДТП у Польщі: Жертвами стали двоє українців

«Зараз триває опитування свідків, вивчаються відеодані, відтворюється перебіг трагічної події. Ми встановлюємо, за яких обставин вжито електрошокер, чи поліцейські вчинили правильно, і чи його застосування могло призвести до смерті», — наголосив Копаня.

За його словами, ситуація є «складною і нетиповою», а тому прокуратура має усе ретельно з’ясувати. Наразі розслідування справи передали до районної прокуратури міста Скєрнєвіце Лодзького воєводства.

Новини за темою: «Було досить неприємно»: Очільник патрульної поліції випробував на собі дію нового електрошокера

Нагадаємо, минулого тижня в Польщі помер 44-річний громадянин України, смерть настала відразу після затримання чоловіка поліцією в одному з населених пунктів Бжезінського повіту Лодзького воєводства, тоді правоохоронці застосували електрошокер.  

Джерело

Залишити коментар