Image default

«Слуги народу» вже показали своє ставлення до Донбасу, не дозволивши 18 ОТГ голосувати, – Проторченко

Телеканал ZIK

Хоча в 2019 році там голосували і за президента, і за парламент, нагадала політикиня

Поїздки народних депутатів від фракції «Слуга народу» на Донбас мають на меті відволікти увагу від того, що роблять представники провладної політичної сили. Окрім того, «слуги народу» вже показали своє ставлення до жителів Донбасу, коли не дали проголосувати на місцевих виборах виборцям у 18 ОТГ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявила заступник голови політичної партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» Тетяна Проторченко.

Політикиня, коментуючи ініціативу представників фракції «Слуга народу» щодо чергових поїздок народних депутатів на Донбас, риторично поцікавилася, якою є користь від таких поїздок парламентарів.

«Я взагалі не розумію такої аргументації – побачити на власні очі, що там відбувається. А ви, коли йшли до парламенту, не знали, що в Україні на той момент шостий рік, зараз сьомий рік триває війна і що відбувається на Донбасі. Тобто їм зараз треба переконатися, що там вбивають людей, що там стріляють кожного дня? Це дивна мотивація, і яка від них користь, користь від цих поїздок народних депутатів на Донбас?» – зазначила Тетяна Проторченко.

Новини за темою: Доба на Донбасі: НЗФ чотири рази порушили перемир’я

На її думку, така ініціатива нардепів має на меті відволікти увагу від того, що роблять представники провладної політичної сили.

«А роблять вони або велике нічого, або велике зло. Іншого вони просто не можуть робити», – заявила Тетяна Проторченко.

Політикиня також звернула увагу на такий момент: «Вони (парламентарі з фракції «Слуга народу». – Ред.) вже показали своє ставлення до Донбасу, зокрема, не давши проголосувати людям на неокупованих територіях, де абсолютно можна було це зробити, де в 2019 році при значно гіршій ситуації на фронті проводилось голосування і за президента, і за парламент. Тому це все «відмазки».

Нагадаємо, 21 жовтня нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що 120 депутатів із фракції поїхали на передову на Донбас, де мають пробути близько доби. За його словами, «слуги народу» вирушили на передову, щоб більш детально дізнатися про ситуацію на тих територіях.

Згодом колишній радник секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергій Сивохо розкритикував народних депутатів «Слуги народу», які приїхали на Донбас. Зокрема, поїздку «слуг» він назвав «смішною метушнею на лінії зіткнення за три дні до виборів».

Источник

Залишити коментар