Image default

«Слуга» Зеленського хоче штрафувати політиків через мову: «Я була б радикальною»

Олена Шуляк хоче штрафувати політиків за використання не української мови

Олена Шуляк-народний депутат від фракції «Слуга народу», яка в ефірі каналу» Україна 24 » запропонувала штрафувати політиків, які використовують не українську мову у своїх публічних виступах.

Вона прокоментувала ініціативи колег про скасування штрафів за недержавну мову у сфері послуг.

«І, можливо, я була б такою радикальною — я б також пропонувала введення для політиків штрафів. Вони не завжди говорять державною мовою, яка, на мій погляд, потребує захисту», — заявила Олена. Нардеп зазначає, що мовне питання завжди здатне розколювати суспільство і давати окремим політикам заробляти бонуси. Але все ж державні службовці (міністри, нардепи, політики) повинні використовувати українську мову, виконуючи свої обов’язки, за її словами.

У січні ж 2021 року набирає чинності стаття 30 Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Він був прийнятий ще в квітні 2019 року, через кілька місяців, в липні він набув чинності і через рік повинні були бути переведені назви всіх аеропортів, станцій, зупинок і документації.

Нагадаємо, у Львові від Зеленського вимагають взяти в руки закон про мову: «Абсурд в Країні чудес»

Як повідомляв «Знай.ua», Фаріон жорстко пройшлася по «мовному закону» для сфери обслуговування: «Викриваю гнилу суть…». Ірина Фаріон спробувала розібратися, як діятиме чи діятиме новий закон

Знай.ua писав, Мовний омбудсмен розповів про штрафи за відмову від української: «Будемо бити по…»

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися Теги: Олена Шуляк Слуга народу мовний закон

Джерело

Залишити коментар