Image default

«Слуга» Макс Бужанський «прийняв» Ірину Фаріон та Ларісау Ніцой в члени КПРС

Ірина Фаріон та Лариса Ніцой вирішили «стояти горою за спільну українську справу»

Ірина Фаріон та Лариса Ніцой, скрін з відео

Ірина Фаріон та Лариса Ніцой, попри те, що обидві живуть в Україні, вперше зустрілася та анонсували «спільну боротьбу».

Активний борець за українізацію, мовознавець і колишня нардепка від партії «Свобода» Ірина Фаріон вперше зустрілася з українською письменницею Ларисою Ніцой. Ініціатором зустрічі була Фаріон. Про це екснардепка розповіла на своїй сторінці у Facebook.

“Це наше перше знайомство з Ларисою Ніцой у моєму проєкті «Від книги до мети». Запросила її після того, як довідалась, що Наташа! Влащенко (чи як правильно прізвище?) закликала не купувати її книжок. Ми маємо завжди допомогти один одному в подібних ситуаціях і стояти горою за нашу спільну українську справу”, — написала Фаріон.

На цю заяву Фаріон відреагував Telegram-канал Klymenko Time, де запропонували відправити Фаріон і Ніцой на острів Зміїний.

«У нас з цього приводу є пропозиція. Для того, щоб Фаріон купувала книги Ніцой, а Ніцой — книги Фаріон, ми навіть пропонуємо їм виділити окрему територію, острів Зміїний в Чорному морі, в 35 км від континентальної України. Тільки попередньо потрібно буде евакуювати звідти місцевих жителів», — написав Klymenko Time.

"Слуга" Макс Бужанський "прийняв" Ірину Фаріон та Ларісау Ніцой в члени КПРС

Скандальний «слуга» Макс Бужанський вирішив і собі вставити “5 копійок”. Але вийшло так, як завжди виходить у цього проросійського політика-блогера.

Назвавши Фаріон і Ніцой «яскравими левицями», він звернув увагу на колони у залі, де проходила їхня зустріч. За словами Бужанського, саме ці колони свідчать про те, що Фаріон приймали в КПРС. Що ж, напевне Максу Бужанському краще знати, серед яких колон приймали у члени цієї злочинної партії.

«Прошу вибачення, але судячи з колон в будівлі, де проходить зустріч двох яскравих левиць, Фаріон приймали в КПРС», — написав Макс Бужанський у Telegram.

"Слуга" Макс Бужанський "прийняв" Ірину Фаріон та Ларісау Ніцой в члени КПРС

Нагадаємо, Максим Бужанський відмовився вшанувати пам’ять загиблих на Майдані

Як повідомляв портал Знай.ua, Максим Бужанський накинувся на журналістку та обізвав її «тупою вівцею»

Також Знай.ua писав, Лариса Ніцой побачила у Львові тенденцію до «русифікації» міста

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися Теги: Лариса Ніцой Ірина Фаріон Макс Бужанський

Джерело

Залишити коментар