Image default

Слідча комісія Ради викликає керівництво Луганської ОДА у справі лісових пожеж

ДСНС

Наступне засідання ТСК відбудеться 30 грудня

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування причин виникнення масштабних пожеж у Луганській області викликає на наступне засідання очільника ОДА Сергія Гайдая для надання показань. Про це заявив голова ТСК, нардеп Руслан Горбенко, передає УНН.

За словами Горбенка, також на засідання чекають представника одного з департаментів облдержадміністрації. «На 30 грудня 2020 року заплановано засідання ТСК, на яке ми офіційно запрошуємо очільника Луганської ОДА-ВЦА Сергія Гайдая та директора департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони ОДА-ВЦА Олександра Чалого для надання показань та пояснень щодо питань, які знаходяться у віданні ТСК», – сказав нардеп.

При цьому голова слідчої комісії додав, що в січні 2021, буде розпочато процес співставлення отриманих офіційно матеріалів на перші запити ТСК. «Отримані покази та пояснення будуть додані до масиву досліджуваної інформації. Також матеріали, отримані в рамках роботи ТСК, будуть надані експертам, яких надали органи центральної влади, наукові установи та громадські об’єднання, дотичні до предмету відання ТСК», – висловився Горбенко.

Новини за темою: ДБР через пожежі на Луганщині підозрює в недбалості керівництво управління ДСНС

Нагадаємо, не так давно на Луганщині слідчі ДБР провели обшуки та допити посадовців ДСНС у справі про масштабні пожежі на території регіону в вересні та жовтні поточного року. Місцевих посадовців підозрюють в розкраданні палива.

Джерело

Залишити коментар