Image default

Швейцарська компанія вийшла з «Північного потоку-2» через загрозу санкцій США

«Північний потік-2»

Фото з відкритих джерел

Страховка компанії покриває будівництво газопроводу

Швейцарська страхова компанія Zurich Insurance вирішила відмовитися від участі в проєкті «Північний потік-2». Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що відповідне рішення пов’язане з загрозою санкцій із боку США. Що стосується страховки, яку забезпечує Zurich Insurance, то вона покриває будівництво «Північного потоку-2».

За словами співрозмовників видання, швейцарська компанія потенційно може потрапити під американські економічні обмеження, спрямовані проти тих, хто забезпечує проєктну технічну сертифікацію і страхування газопроводу. Ці санкції набули чинності після прийняття оборонного бюджету США на 2021 рік.

Раніше повідомлялося, що в Норвегії компанія DNV GL, яка повинна була сертифікувати російський газопровід «Північний потік-2», відмовилася надавати цю послугу через нові санкції США. Сертифікат відповідності необхідний для початку роботи газопроводу.

Новини за темою: США закликали Німеччину зупинити будівництво «Північного потоку-2»

Нагадаємо, нещодавно Росія знову направила до датського острова Борнхольм своє судно «Академік Черський», здатне продовжити укладання труб газопроводу «Північний потік-2». На початку грудня 2020 року трубоукладач вже перебував кілька днів біля острова, проте згодом повернувся на територію Росії.

Джерело

Залишити коментар