Image default

Шмигаль зустрівся з президентом Туреччини: Про що говорили

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та президентом Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган Кабінет міністрів

Під час розмови обговорювалися питання співпраці між країнами у різних сферах

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сьогодні зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Під час розмови обговорювалися питання співпраці між країнами у різних сферах, передає пресслужба Кабінету міністрів України.

Згідно з повідомленням, глава українського уряду наголосив на важливості завершення переговорів щодо укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

«Враховуючи фактор сусідства й обсяги торгівлі між нашими країнами, Україна зацікавлена в укладенні амбітної, всеохоплюючої угоди для максимального використання її потенціалу», — заявив Шмигаль.

Крім того, він розповів Ердогану, що Кабмін чекає на третє засідання українсько-турецької робочої групи з питань державно-приватного партнерства. Прем’єр очікує, що це засідання відбудеться вже найближчим часом.

Також сторони обговорили співробітництво у сфері оборонно-промислового комплексу та домовилися координувати зусилля щодо боротьби з пандемією та її наслідками для економіки країн.

Новини за темою: Україна та Туреччина підписали низку двосторонніх документів. Список

Нагадаємо, вчора, 29 листопада, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з турецькими топкомпаніями із загальним портфелем інвестицій 5 млрд доларів та обговорив ведення бізнесу в Україні.

Источник

Залишити коментар