Image default

Шмигаль розкрив, що включає план вакцинації від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Загалом на закупівлю препаратів заклали 3 млрд грн у бюджеті

В Україні затвердили загальнонаціональний план вакцинації, метою якого є вакцинування якнайбільшої кількості груп населення протягом наступного року. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

За словами Шмигаля, план включає пріоритетні групи та етапи вакцинування, а також описує логістику та організаційні процеси. «Окрім вже закладених 8 млн вакцин, які ми отримаємо в межах глобальної ініціативи COVAX, Уряд та Офіс Президента активно працює, щоб у 2021 році ми мали гарантовано значно більшу кількість вакцин», – написав прем’єр-міністр.

Крім того, очільник уряду зазначив, що наразі опрацьовується можливість закупівлі вакцин проти коронавірусу спільно зі Світовим та Європейським інвестиційним банками. Також це опрацьовується на рівні керівництва США, Великої Британії, Німеччини та Польщі, яка може стати країною-посередником в отриманні вакцин із Євросоюзу.

«Ми матимемо достатньо ресурсу для закупівлю вакцин: майже 3 млрд грн вже закладено у Держбюджеті. Додатково буде створено спеціальний фонд, що акумулюватиме кошти на вакцини та доплати лікарям», – резюмував Шмигаль.

Новини за темою: Разумков попередив українців про можливий ризик вакцинації від COVID-19

Раніше повідомлялося, що  оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від коронавірусної хвороби COVID-19. Документ розробили фахівці Центру громадського здоров’я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Джерело

Залишити коментар