Image default

Шмигаль прибув з візитом до Туреччини

Фото: Пресс-служба Кабмина Українська делегація прилетіла до Туреччини літаком Ан-148

Поїздка глави уряду триватиме два дні. Він почався в неділю в Стамбулі і завтра продовжиться в Анкарі.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перебуває в Туреччині з робочим візитом. Його літак приземлився в аеропорту Стамбула, повідомляє Укрінформ в неділю, 29 листопада.

Візит глави уряду триватиме два дні — починається в Стамбулі і завтра продовжиться в столиці Туреччини — Анкарі.

Сьогодні Шмигаль зустрінеться з міністром промисловості і технологій Туреччини Мустафою Варанком та представниками турецького бізнесу. Завтра в Анкарі він проведе переговори з керівництвом країни.

У робочій поїздці Шмигаля супроводжують віце-прем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій, перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова, заступник міністра розвитку, економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Качка.

Українська делегація прилетіла до Туреччини літаком Ан-148, зацікавленість в якому раніше виявляла Туреччина в рамках проекту створення власного регіонального пасажирського літака.

Нагадаємо, 16 жовтня президент України Володимир Зеленський перебував з візитом в Туреччину, де провів переговори з турецьким колегою Реджепом Тайіпом Ердоганом.

Також в ході візиту між Україною і Туреччиною було підписано рамкову військову угоду, меморандум про наміри в галузі оборонно-промислових проектів і інші документи.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар