Image default

Шмигаль обговорив з турецькими інвесторами ведення бізнесу в Україні

Денис Шмигаль на зустрічі з турецькими інвесторами Урядовий портал

Глава уряду заявив, що Україна зробила багато кроків назустріч іноземним інвесторам

У неділю, 29 листопада, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з турецькими топ-компаніями із загальним портфелем інвестицій 5 млрд доларів та обговорив ведення бізнесу в Україні. Про це повідомляє Урядовий портал. 

Зокрема, Шмигаль наголосив, що Україна останнім часом зробила багато кроків назустріч інвесторам.

«Це лібералізація ринку землі сільськогосподарського призначення, медична реформа, розвиток електронного урядування, а також полегшення умов для ведення бізнесу та інвестування, зокрема розвиток державно-приватного партнерства», — зазначив міністр.

За його словами, Україна також має намір провести реконструкцію автомобільних доріг, мостів, енергетичної та медичної інфраструктури, а також інфраструктури у сфері водопостачання та переробки сміття. 

Денис Шмигаль на зустрічі з турецькими інвесторами Урядовий портал

У зв’язку з цим Шмигаль закликав турецьких інвесторів до співпраці та наголосив, що одним зі кроків у розвитку двосторонніх відносин між Україною та Туреччиною має стати підписання Угоди про вільну торгівлю. 

Новини за темою: Мінцифри готує проєкти для залучення інвестицій в Україну

«Переконаний, що настав час для нових, ще більш масштабних історій успіху між нашими державами. Україна має широкий спектр пропозицій для інвестування та реалізації сучасних проектів», — заявив міністр. 

Нагадаємо, нещодавно Денис Шмигаль під час виступу на 17-му Віденському економічному форумі «Діалог майбутнього 2020» назвав найперспективніші сфери для інвестицій в України.

Источник

Залишити коментар