Image default

«Шлях до миру завжди тернистий»: Зеленський запевнив про готовність України до нового етапу розведення військ

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

Президент наголосив, що Україна може виграти битву за емоції мешканців ОРДЛО

Україна готова до нового етапу розведення військ і розмінування нових ділянок на Донбасі. Про це заявив президент України Володимир Зеленський з нагоди річниці проведення саміту «нормандської четвірки» у Парижі, передає пресслужба ОП.

«Шлях до миру завжди тернистий. Але це шлях, яким мають пройти обидві сторони. Активність України в процесі переговорів показала всьому світу та, головне, мешканцям на Донбасі, що саме ми зацікавлені в мирі, а Росія блокує виконання домовленостей.

Україна готова до нового етапу розведення військ і розмінування нових ділянок, а також до чергового раунду взаємного звільнення утримуваних осіб», — сказав Зеленський.

Президент наголосив, що Україна може виграти битву за емоції мешканців ОРДЛО. Для цього, за його словами, українська влада робить все, аби показати мешканцям тих територій, що «Україна – це значно краще, ніж невизнані, нефункціональні, самопроголошені структури».

Новини за темою: ТКГ узгодила чотири нові точки розведення сил на Донбасі

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилась інформація про те, що обміну утримуваними між Києвом та ОРДЛО до Нового року не відбудеться через відхилення цієї пропозиції представниками НЗФ та Росії.

Джерело

Залишити коментар