Image default

Ще один штам: У Нігерії заявили про нову мутацію коронавірусу

Ще один штам коронавірусу виявили у Нігерії Фото з відкритих джерел

Нововиявлений різновид коронавірусу відрізняється від того, який знайшли у Британії та ПАР

У Нігерії зафіксували новий штам коронавірусу, однак необхідно провести додаткове розслідування. Про це повідомляє Reuters з посиланням на директора Африканських центрів з контролю та профілактики захворювань Джона Нкенгасонга.

За попередньою інформацією, новий вірус відрізняється від того, який виявили у Британії та Південній Африці. 

«Схоже, це інший штам, не такий, як у Великій Британії і ПАР. Але повторюся, це засноване на двох або трьох генетичних послідовностях. Нам потрібно розширити його вивчення», — заявив Нкенгасонг.

За даними видання Associated Press, яке ознайомилося з дослідженням цих випадків, новий штам виявили під час вивчення проб двох пацієнтів, які зібрали 3 серпня і 9 жовтня в нігерійському штаті Осун. Доказів того, що цей вид коронавірусу поширюється так само швидко, як «британський», поки немає.  

Новини за темою: Ще один новий штам: До Великої Британії завезли більш заразний різновид COVID-19

Найближчим часом нігерійський Центр з контролю та профілактики захворювань і Африканський центр геноміки проаналізують більше зразків нового штаму, після чого нададуть більш детальну інформацію про захворювання.

Нагадаємо, у грудні в Британії виявили новий різновид коронавірусу, який почав швидко поширюватися країною. У зв’язку з цим в деяких регіонах ввели тотальний локдаун.

Пізніше у МОЗ Британії заявили, що ситуація з новим вірусом «вийшла з-під контролю» влади, а посилені заходи можуть тривати протягом декількох місяців. 

Крім цього, мутацію коронавірусу виявили у Південно-Африканській Республіці. За попередньоюінформацією, новий штам відрізняється від того, який викликав першу хвилю COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар