Image default

Сенат США закликав «уряд Зеленського» продовжувати антикорупційні реформи

Сенатор США Роб Портман Politico

Американський сенатор нагадав Україні, що умови співпраці між країнами залишаються чинними

Співголова групи підтримки України в американському Сенаті Роб Портман закликав український уряд продовжувати антикорупційні реформи. Про це повідомляє Голос Америки. 

Як зазначається, Роб Портман привітав те, що в проєкті оборонного бюджету США, ухваленому Сенатом у п‘ятницю, передбачено допомогу Україні. При цьому сенатор нагадав про обіцянки Києва боротися з корупцією. 

«Я закликав український уряд продовжувати свої зусилля зі зменшення корупції. Я був серед авторів законів, що прив’язують американську допомогу до продовження антикорупційних реформ», — зазначив республіканець. 

Новини за темою: Ми доведемо всі справи до справедливого фіналу: Венедіктова відзвітувала щодо боротьби з корупцією в Україні

Водночас він додав, що очікує побачити результати роботи Кабінету міністрів найближчим часом. 

«Ці умови залишаються чинними, і я з нетерпінням чекаю, щоб побачити, як уряд президента Зеленського продовжує втілювати антикорупційну програму реформ», — наголосив Роб Портман.

Нагадаємо, цього тижня Конгрес США ухвалив проєкт оборонного бюджету, в якому передбачено 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні. 

Джерело

Залишити коментар