Image default

Сенат США подолав вето Трампа й затвердив оборонний бюджет країни з допомогою Україні

Сенат США politnavigator.net

Законопроєкт підтримав 81 сенатор

Сенат США проголосував за 740-мільярдний оборонний бюджет на 2021-й фінансовий рік, подолавши накладене вето поки що чинного президента Дональда Трампа. Про це повідомляє CBS News.

Зазначається, що законопроєкт підтримав 81 сенатор, у той час як 13 виступили проти. При цьому для подолання вето потрібно було щонайменше 60 голосів.

Як повідомляє «РБК-Україна», в оборонному бюджеті США закладена військова допомога Україні, яка надається в рамках ініціативи сприяння в сфері безпеки. Виділені гроші підуть на підтримку і допомогу Збройним силам України.

Також законопроєкт містить положення про посилення санкцій проти російських трубопроводів «Північний потік-2» й «Турецький потік».

Нагадаємо, не так давно президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про намір накласти вето на оборонний бюджет країни на 2021 рік. Політик заявив, що новий бюджет принесе виграш Китаю.

Новини за темою: США та Ізраїль не підтримали бюджет ООН на 2021 рік

Згодом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що вето Трампа на оборонний бюджет не вплине на передбачений ним обсяг допомоги Україні. Тоді він додав, що бюджет був заветований абсолютно з інших причин. 

Джерело

Залишити коментар