Image default

Сенат США почне розглядати імпічмент Трампа через годину після інавгурації Байдена, – ЗМІ

Depositphotos

Вивчення звинувачень має розпочатися 20 січня о 13:00 за місцевим часом (20:00 за Києвом)

Сенат Сполучених Штатів Америки почне розглядати процедуру імпічменту президента Дональда Трампа через годину після інавгурації Джо Байдена, хоча раніше повідомлялося, що верхня палата Конгресу приступить до цього на наступний день після церемонії. Нову дату розгляду назвала газета Politico.

Згідно з повідомленням, вивчення звинувачень, висунутих на адресу Дональда Трампа Палатою представників, почнеться в Сенаті 20 січня о 13:00 за місцевим часом (20:00 за Києвом), якщо тільки всі 100 членів верхньої палати законодавчого органу не вирішать інакше.

Згода всіх сенаторів буде потрібна і для того, щоб прийняти рішення про паралельний розгляд справи про імпічмент Трампа, а також розгляд і затвердження кадрових призначень Байдена і реалізації його законотворчих ініціатив.

Таким чином, кадровий і законодавчий порядок денний Байдена, по всій видимості, вступить в Сенаті в пряме зіткнення з процесом імпічменту Трампа.

Новини за темою: Двічі в одну річку: Чому Дональду Трампу вдруге оголосили імпічмент і що буде далі

Нагадаємо, 11 січня представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, внесли резолюцію «Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки». Відповідну резолюцію підписали щонайменше 218 демократів.

А вже 13 січня Палата представників США оголосила імпічмент президенту Дональду Трампу. Він став першим главою держави в історії, якому імпічмент оголосили вдруге. За проголосували 232 конгресмени, а проти – 197.

Джерело

Залишити коментар