Image default

СБУ запобігла потраплянню на ринок підробленим грошам на сумму у 20 млн. гривень

Шахраї могли скористатися ростом валюти та реалізувати більше 20 млн. надрукованих грошей, якби не СБУ. На Київщині затримали організовану групу шахраїв, що підробляла гроші у національній та іноземних валютах.

Служба безпеки України викрила організоване угруповання, яке спеціалізувалося на збуті великих сум фальшивих грошей у національній та іноземній валютах на території столичного регіону.

Деталі: Зазначається, що зловмисники могли завдати державі збитки на майже 20 мільйонів у гривневому еквіваленті.

За попередніми даними слідства, до складу групи входило декілька мешканців Києва та Київської області. Фігуранти займалися збутом підроблених купюр високої якості. Своїх клієнтів вони підшукували через особисті зв’язки.

У межах контролю за вчиненням злочину співробітники СБУ задокументували кілька фактів протиправної діяльності зловмисників.

За попередніми висновками фахівців Національного банку України, реалізовані «підробки» мали відповідні захисні елементи для проходження контролю на спеціальних електронних пристроях, у тому числі в пунктах обміну валют.

Під час обшуків за місцями проживання учасників угруповання вилучено купюри невідомого походження на загальну суму майже 600 тисяч у гривневому еквіваленті, вогнепальну зброю і наркотичні засоби. Також виявлено посвідчення працівників органів влади та правоохоронних структур.

Наразі їм повідомлено про підозри в збуті фальшивих грошей групою осіб у великому розмірі. Підозрюваним загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Слідчі дії тривають.

Джерело: Пресцентр СБУ

Залишити коментар