Image default

СБУ розслідує хто та як ввозив та продавав отруйні та сильнодіючі ліки під виглядом вакцини “Pfizer”

Служба безпеки розслідує хто займався підпільною вакцинацією від СОVID-19. У ході перевірки інформації про вакцинацію деяких посадовців, що з’явилася у ЗМІ, співробітники Служби Безпеки виявили, що група людей ввозила та збувала отруйні та сильнодіючі медпрепарати під виглядом вакцини “Pfizer”. Розслідування все ще триває.

Кримінальне провадження відкрили ще 6 січня. Таку інформацію повідомляє ресурс PushNews — також відмічається:

“Слідчими СБУ в Єдиний реєстр досудового розслідування 6 січня 2021 року внесено відомості про вчинення злочину при ввезенні засобів під виглядом вакцини від вірусу COVID-19, за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 321 КК України.

Зараз перевіряється інформація щодо її застосування

Нагадаємо, бізнесмен Михайло Бродський заявив, що наприкінці грудня до України чартерним рейсом таємно завезли партію вакцини “Pfizer”, якою вакцинувалися політики.

Перевірити інформацію прем’єр-міністр Дмитро Шмигаль доручив Міністерству охорони здоров’я та Міністерству внутрішніх справ. Аналогічне доручення дав і президент України Володимир Зеленський.

Але Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю заперечило, що передавало вакцину для щеплення від COVID-19 українським чиновникам та бізнесменам. Речник ізраїльського МОЗ нагадав, що умови транспортування та зберігання вакцини Pfizer є настільки специфічними, що провезти її контрабандою фактично не можливо.

У ході розслідування стало відомо, що група осіб придбала, перевозила, зберігала та продавала отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини “Pfizer”.

За умовами ч.3 ст. 321 Кримінального Кодексу України, злочинцям загрожуватиме від 3 до 5 років ув’язнення.

Зазначимо, що під час пандемії користувачі поширюють новини про COVID-19 набагато активніше, ніж будь-яку іншу, особливо негативну. Службою Безпеки України було оперативно розпочато перевірку інформації, що з’явилася у ЗМІ.

Залишити коментар