Image default

СБУ припинила схему постачання до ЗСУ неякісних боєприпасів

Еще одна неудачная попытка коммерсантов заработать на украинской армии. Контрразведка СБУ предотвратила поставку бракованных снарядов для армии.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними досудового слідства, київська комерційна структура уклала державний контракт з Міноборони на виготовлення та постачання артилерійських снарядів. Оперативники СБУ задокументували, що комерційна структура в межах державного оборонного замовлення отримала понад 50 млн грн, при цьому виготовлені за держзамовленням снаряди виявилися не придатними для використання.

СБУ припинила схему постачання до ЗСУ неякісних боєприпасів

Згідно з проведеними дослідженнями, виготовлена у такий спосіб військова продукція не відповідає технічним умовам і не може бути прийнята на озброєння ЗСУ. У зв’язку з цим зазначені снаряди вилучені з можливого використання.

Під час обшуків в офісах та помешканнях підозрюваних вилучили технічну, фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку.

СБУ припинила схему постачання до ЗСУ неякісних боєприпасів

Триває досудове розслідування з метою встановлення всіх осіб, причетних до злочинної схеми. Перевіряються дії керівництва та менеджменту підприємств щодо можливого умисного вчинення шкоди обороноздатності держави.

Залишити коментар