Image default

Саакашвілі з Києва летить до Тбілісі

Фото: facebook.com/gordonuacom Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі

Другого жовтня в Грузії відбудуться вибори мерів міст, а також вибори до органів місцевого самоврядування.

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі повідомив, що купив квиток до Тбілісі на 2 жовтня, коли в країні будуть проходити вибори в місцеві органи влади. Про це в понеділок, 27 вересня, він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

У своєму зверненні до дописувачів політик заявив, що «вирішується питання порятунку Грузії, виживання, що підштовхнуло його взяти квиток на вечір 2 жовтня, щоб вилетіти з Києва в Тбілісі».

«Я роблю це не для себе, у мене немає особистих амбіцій і бажання займати посаду, я дійсно не збираюся боротися за це, але я збираюся боротися за те, щоб у наших дітей було майбутнє», — сказав він.

Крім цього, колишній президент опублікував скріншот електронного квитка, з якого випливає, що Михайло Саакашвілі і Гіулі Аласанія (так звуть його матір) вилетять з київського Борисполя о 19.20 і прилетять в міжнародний аеропорт Тбілісі о 23.45, 2 жовтня.

Саакашвілі з Києва летить до Тбілісі

 

Саакашвілі очолював Грузію в період 2008-2013 років. Після поразки на чергових виборах у 2013 році він залишив країну. Вже майже шість років політик є громадянином України.

Нагадаємо, Україна екстрадувала в Грузію колишнього начальника Департаменту військової поліції Міноборони Грузії Мегіса Кардаву часів президентства Михайла Саакашвілі — його звинувачують в тортурах і розкраданні бюджетних коштів.

Джерело

Залишити коментар