Image default

Ротації у трьох облдержадміністраціях: Кабмін ухвалив нові кадрові рішення

Засідання уряду під головуванням Дениса Шмигаля

Фото: прес-служба Кабміну

Кадрові перестановки відбудуться у Запорізькій, Івано-Франківській та Житомирській областях

Кабінет міністрів України під час засідання 16 грудня ухвалив низку кадрових рішень стосовно трьох обласних державних адміністрацій. Про це повідомив народний депутат, заступник голови Комітету ВРУ з питань молоді та спорту Василь Мокан у Фейсбук.

Зазначається, що урядовці проголосували за подання на звільнення Боговіна Віталія Вікторовича з посади голови Запорізької облдержадміністрації (у зв’язку із переходом на виборну посаду). А на його місце погодили подання на призначення Старуха Олександра Васильовича.

Водночас на крісло голови Івано-Франківської ОДА претендує Бойчук Андрій Михайлович, подання на призначення якого також було схвалене урядом.

Кадрові зміни мають відбутися й в Житомирській облдержадміністрації. Кабмін проголосував за подання на призначення Остапченко Наталії Віталіївни на посаду першого заступника голови Житомирської ОДА, а Оханського Юрія Миколайовича – на місце заступника очільника області.

Новини за темою: Скасувати локдаун неможливо: У Кабміні відреагували на протест ФОПів у Києві

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яке має на меті спростити ввезення на територію України ліків, які використовуються у протидії коронавірусу COVID-19. Також Кабмін розширив перелік товарів, що звільняються від сплати ПДВ.

Джерело

Залишити коментар