Image default

Ротації в уряді: У «Слузі народу» заявили, що ВРУ розгляне призначення у КМУ у четвер-п’ятницю

Олександр Корнієнко Facebook

Призначень на завтра немає, запевнив Олександр Корнієнко

На засіданні фракції «Слуга народу» заслухали п’ятьох кандидатів на посади у Кабміні, проте голосування щодо призначень відбудеться не завтра, а в четвер-п’ятницю. Завтра у ВРУ голосуватимуть лише за відставку міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова партії «Слуга народу», перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

Парламентар після засідання фракції «Слуга народу» назвав, що саме розглядали обранці, зокрема, йшлося про кадрові питання. Олександр Корнієнко зазначив, що найменше запитань у народних депутатів було до Юлії Лапутіної, бойового генерала, натомість багато часу обговорювали питання щодо міністра Шкарлета. Тривале спілкування було і з кандидатом на міністерську посаду Юрієм Вітренком, який завтра має прибути до України та з’явитися на засідання профільного парламентського комітету.

Народний депутат зазначив: «Щодо пана Абрамовського – поки що це питання відклали, тобто завтра, швидше за все, його заява не буде голосуватися, будуть продовжуватися консультації між прем’єром і профільним комітетом, депутатами і президентом щодо подальшої діяльності у цьому напрямку. На порядку денному завтра тільки заява пана Бесараба. Призначень завтра немає. Завтра будуть проходити комітети, і в четвер уже будуть призначення».

Новини за темою: Мулик: Степанова — у відставку! Його робота просто провальна, країна не підготувалася до другої хвилі коронавірусу

Він зазначив, що, якщо питання щодо Абрамовського буде вирішене, то в четвер голосуватимуть його звільнення, а в п’ятницю – щодо призначення.

Олександр Корнієнко зазначив, що кандидатури на засіданні фракції представляв очільник уряду Денис Шмигаль, а президент України Володимир Зеленський висловлював свою думку з різних питань.

«Зрозуміло, він таке більш широке давав своє бачення, засадничі якісь речі щодо Міністерства ветеранів, як йому як Головнокомандувачу хотілося б, щоб це питання вирішувалося в Україні; чому виникла необхідність щодо першого віцепрем’єра, навіщо, яка буде відповідальність», – додав парламентар.

Нагадаємо, як повідомив голова парламенту Дмитро Разумков під час засідання ВРУ 15 грудня, Верховна Рада України отримала від міністра захисту довкілля та природних ресурсів та міністра у справах ветеранів – Романа Абрамовського та Сергія Бессараба – заяви про відставку.

Додамо, нещодавно народна депутатка Ірина Верещук розповіла, призначення і відставку яких міністрів планують обговорити народні депутати. Серед них – міністр КМУ Олег Немчінов, міністр фінансів Ігор Марченко, т. в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет та інші.

Джерело

Залишити коментар