Image default

Російський Су-30 перехопив японський літак над Охотським морем. Відео

Російський винищувач супроводив японський літак подалі від кордонів з РФ РИА Новости

Патрульний літак OP-3C ВПС Японії рухалося у бік російського кордону

У вівторок, 22 грудня, російський винищувач Су-30 перехопив патрульний літак OP-3C ВПС Японії над акваторією Японського і Охотського морів. Про це повідомляє «РИА Новости» з посиланням на Національний Центр управління обороною РФ. 

Як зазначається, екіпаж російського винищувача зі складу чергових з протиповітряної оборони сил об’єднання ВПС і ППО Східного військового округу ідентифікував повітряну ціль як патрульний літак OP-3C ВПС Японії. За даними російського відомства, повітряне судно рухалося у бік кордону РФ. Однак згодом, Су-30 перестрів японський літак та супроводив його у протилежний бік. 

Новини за темою: Російський винищувач біля Кіпру небезпечно зблизився з пасажирським літаком

Після розвороту OP-3C ВПС Японії від кордону винищувач благополучно повернувся на аеродром базування. За попередньою інформацією, політ російського літака виконувався в суворій відповідності з міжнародними правилами використання повітряного простору, про порушення у Центрі управління обороною РФ не повідомили. 

За даними Міноборони Росії, у день перехоплення стратегічні літаки Росії і Китаю проводили спільне патрулювання над нейтральними водами Японського і Східно-Китайського морів.

Нагадаємо, нещодавно у Тверській області при здійсненні планового навчально-тренувального польоту розбився винищувач Су-30. У Росії повідомили, що повітряне судно міг збити інший літак.

Джерело

Залишити коментар