Image default

Російські війська у Придністров’ї порушують цілісність Молдови, — НАТО

Генсек НАТО Єнс Столтенберг Фото з відкритих джерел

Генсек НАТО додав, що Росія дуже часто не дотримується міжнародного права

Розміщення російських військ в невизнаному Придністров’ї порушує територіальну цілісність Молдови. Це підтверджує, що Російська Федерація часто порушує міжнародне право. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресконференції за підсумками відеозустрічі голів МЗС країн-учасниць організації.

За його словами, Захід бачив, як Росія вводила свої війська до сусідніх країн.

«Як вона незаконно анексує Крим, як продовжує дестабілізувати східну Україну, як російські війська перебувають в деяких частинах Грузії, Молдови та Придністров’я. Це порушення територіальної цілісності Молдови, і це є ще одним прикладом того, як Росія дуже часто не дотримується міжнародного права», — підкреслив Столтенберг.

Новини за темою: Санду порадила Україні врахувати досвід Молдови у Придністров’ї

Нагадаємо, минулого тижня новообрана президент Молдови Мая Санду заявила про необхідність вивести російські війська та боєприпаси з території Придністров’я, щоб відновити територіальну цілісність і незалежність Республіки Молдова.

Пізніше вона виступила вже з вимогою вивести оперативну групу російських військ з невизнаного Придністров’я, на що у Кремлі відповіли, що заяви президента Молдови загрожують дестабілізації в регіоні та висловили надію, що країна утримається від «різких рухів» в темі російських миротворців.

Джерело

Залишити коментар