Image default

Росія ввела санкції у відповідь проти ЄС через Навального

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Обмеження торкнулися представників Німеччини, Франції та Швеції

Російська Федерація розширила санкційний список представників країн-членів ЄС, яким заборонений в’їзд на територію Росії. Таке рішення було прийняте у відповідь на «неприйнятні» санкції проти Кремля за отруєння опозиційного політика Олексія Навального. Про це повідомляє пресслужба МЗС РФ. 

«Вважаємо категорично неприйнятним прийняття Європейським союзом з подачі його провідних держав-членів незаконних обмежувальних заходів щодо низки наших співвітчизників під приводом їх уявної причетності до інциденту з російським громадянином А. Навальним», — йдеться у заяві.

У російському відомстві наголосили, що на основі принципу взаємності прийнято рішення про розширення списку представників країн-членів ЄС, яким заборонений в’їзд на територію РФ. Зазначається, що під санкції потрапили ті, «хто причетний до нагнітання антиросійської санкційної активності в рамках ЄС».

Новини за темою: Британія ввела санкції проти росіян через отруєння Навального

Прізвища дипломатів у МЗС РФ не назвали, однак додали, що відповідна інформація була передана главам дипломатичних представництв Німеччини, Франції, Швеції та до Представництва ЄС в Москві.

«Підтверджуємо, що недружні акції з боку західних країн і надалі будуть отримувати адекватну відповідь», — додали у міністерстві. 

Нагадаємо, у жовтні Європейський Союз запровадив санкції проти Російської Федерації через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. До списку потрапили шість осіб. 

Джерело

Залишити коментар