Image default

Росія відправила сотий «гуманітарний конвой» на Донбас

Вантажівка з «гуманітарною допомогою» від РФ Twitter / Alexander Alimov

Вантажівки мають прибути на непідконтрольну територію вже сьогодні

Сьогодні, 26 листопада, на тимчасово непідконтрольну українській владі територію Донецької області прибуде сотий «гуманітарний конвой» від Росії. Про це повідомив заступник постійного представника РФ в ООН Олександр Алімов у Twitter.

За словами Алімова, на Донбас відправлено 60 тонн вантажу.  «Сотий гуманітарний конвой із російського Міністерства надзвичайних ситуацій прибуде у «ДНР» 26 листопада. Знамениті білі вантажівки доправлять 60 тонн гуманітарних матеріалів, зокрема ліки, медичні вироби та медичне обладнання», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі представники НЗФ розблокували лише два із семи КПВВ. Тоді через КПВВ «Новотроїцьке» на непідконтрольну територію проїхали 14 вантажівок із гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та 10 — від Управління Верховного комісара ООН.

Новини за темою: На Закарпатті прикордонники виявили психотропи під виглядом німецької гуманітарної допомоги

Нагадаємо, в серпні поточного року Україна надіслала Росії ноту протесту через «гуманітарний конвой» для ОРДЛО. В українському МЗС звинуватили російську сторону в переміщенні вантажу без офіційної згоди України, порушенні українського законодавства та умов доставки гуманітарної допомоги.

Источник

Залишити коментар