Image default

Росія посилила репресії в окупованому Криму, – МЗС України

Еміна Джапарова Фото з відкритих джерел

В українському дипвідомстві наголосили на погіршення ситуації із репресіями через пандемію

Російська влада продовжує репресії в окупованому Криму та посилює їх за рахунок пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Про це заявила заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час засідання Ради ООН, передає «Українська правда».

За словами чиновниці, перш за все репресії спрямовані проти кримських татар. «Росія використовує пандемію коронавірусу для посилення репресивної політики в тимчасово окупованому Криму», – сказала Джапарова.

Також представниця МЗС додала, що в Криму політв’язні та особи з симптомами COVID-19 позбавлені належної медичної допомоги. Зокрема, Росія не вживає заходів для стримування пандемії на півострові, веде масові заходи військового характеру, включаючи незаконний призов, а реальні дані щодо кількості хворих та смертей приховуються.

Також Джапарова зазначила, що Росія жорстко обмежила пересування громадян між Кримом і материковою Україною, що негативно позначається на демографічній ситуації на півострові й освітніх правах кримської молоді.

Новини за темою: Україна буде ініціювати нові санкції через приватизацію «Масандри» в анексованому Криму

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони Андрій Таран заявив, що військові Росії в окупованому Криму ведуть підготовку до розміщення ядерної зброї. За його словами, російські військові намагаються придушувати комунікації засобами радіоелектронної боротьби.

Джерело

Залишити коментар