Image default

Рош ха-Шана в Умані: поліція відкрила три справи

Фото: Нацполиция Украины В Умані цілодобово патрулюють близько тисячі силовиків

Ситуація в Умані знаходиться під контролем, але правоохоронці вже отримали 38 повідомлень за період перебування паломників на території міста.

  В Умані близько 30 тисяч хасидів-паломників святкують Рош ха-Шана — єврейський Новий рік. Безпеку і правопорядок у місті забезпечують українські та ізраїльські правоохоронці, повідомляє Нацполіція в понеділок, 6 вересня.   Зазначено, що ситуація знаходиться під контролем, але правоохоронці вже отримали 38 повідомлень за період перебування паломників на території Умані. Поліція склала шість адміністративних протоколів: два за порушення умов перебування паломників на території міста, ще два — за дрібне хуліганство й один — за порушення правил дорожнього руху.   Крім того, правоохоронці відкрили три кримінальні провадження за фактами:  

  • поширення з ознаками підробки довідок про проходження ПЛР-тестів;
  • надання громадянином Ізраїлю свідоцтва з ознаками підробки на право керування транспортним засобом;
  • збуту на території міста бит, електрошокерів та ножів.

Поліція вже призначила відповідні експертні дослідження в рамках цих кримінальних справ.     Раніше повідомлялося, що в Умані виявили перші випадки коронавірусу в хасидів-паломників. У місті посилено протиепідемічні заходи.   Зеленський привітав іудеїв зі святом Рош ха-Шана    

Джерело

Залишити коментар