Image default

РФПІ готовий почати клінічні випробування в Україні комбінації вакцин AstraZeneca і «Супутник V»

Фото з відкритих джерел

Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ) може почати клінічні дослідження вакцин AstraZeneca і «супутник V» на території України, заявив глава РФПІ Кирило Дмитрієв.

«Готові повністю передати наші технології для виробництва на території України, готові почати клінічні випробування спільної вакцини AstraZeneca і» супутник V», — сказав Дмитрієв В інтерв’ю» Росії 1″, передає»Інтерфакс».

До цього Дмитрієв заявив, що Росія готова повністю передати Україні технології для виробництва вакцини від коронавірусу» Супутник V » на території країни.

Раніше голова Політичної ради Української партії «опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук повідомив, що Харківська фармацевтична компанія » Біолік «подала до органів влади України документи для державної реєстрації російського препарату від коронавірусу» Супутник V » для його виробництва на території країни та вакцинації громадян. У свою чергу головний санітарний лікар Республіки Віктор Ляшко заявив, що реєстрація в Україні «Супутник V» неможлива до закінчення третьої фази випробувань.

Джерело

Залишити коментар