Image default

Разумков звернувся до правоохоронних органів з вимогою розслідувати справу про напад на журналістку телеканалу NewsOne

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Спікер парламенту Дмитро Разумков звернувся до правоохоронних органів з вимогою розслідувати справу про напад на журналістку телеканалу NewsOne. Про це він заявив під час засідання погоджувальної ради, передає «112 Україна». 

Спікер підкреслив, що свобода слова — це саме те, що робить Україну європейською державою. І закликав відреагувати на цей кричущий випадок профільні комітети Верховної Ради.

«Ми фактично знищуємо ті досягнення, які набувалися багато років. Я звернувся до правоохоронних органів розібратися в цій ситуації. Паралельно я звернувся до профільних комітетів з питань свободи слова для того, щоб ми розуміли, що у нас відбувається, і з порядком, і зі свободою слова. І я впевнений, що всі відреагують на це», — зазначив Разумков.

Нагадаємо, невідомий напав на журналістку телеканалу NewsOne Віолетту Товкес у прямому ефірі на церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів, яка пройшла в Києві в суботу, 28 листопада. Кореспондентка розповідала українцям, як проходять заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. О 16:03 до неї підійшов чоловік у масці, вибив з рук мікрофон і свічку, а також почав штовхати дівчину. Також він емоційно щось покричав і пішов геть.

За фактом нападу було відкрито кримінальну справу.

Щодо цього кричущого випадку вже прозвучала відповідна реакція Національної Спілки журналістів України. А депутат Європейського парламенту Максиміліан Кра підкреслив, що європейська спільнота хоче отримати офіційну відповідь від української влади з приводу цього інциденту.

Источник

Залишити коментар