Image default

Разумков продовжить самоізоляцію через другий позитивний тест на COVID-19

Дмитро Разумков 

Фото з відкритих джерел

За словами спікера парламенту, він сподівається на повернення до роботи наступного тижня

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що після 2 тижнів самоізоляції через виявлений коронавірус, він залишатиметься вдома й надалі, оскільки другий тест на COVID-19 також виявився позитивним. Про це він повідомив у Фейсбук.

За словами Разумкова, він працюватиме над питаннями, які буде розглядати Рада наступного пленарного тижня. «Вже два тижні як я знаходжуся на самоізоляції вдома. Почуваю себе значно краще, але результат тесту досі «позитивний». Тому вимушений дистанційно працювати над питаннями, які будуть розглядатися наступного пленарного тижня», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, йдеться про вирішення проблем з антикорупційною реформою та затвердження держбюджету на наступний рік. «Впевнений, парламент пройде це випробування гідно, у прийнятні строки та у повній відповідності до закону і верховенства права. Крім того, чекаємо від Кабінету Міністрів підготовлений проєкт бюджету на 2021 рік, оскільки часу для його прийняття залишилося не так багато», – написав Разумков.

Водночас спікер повідомив, що сподівається на повернення до повноцінної роботи вже наступного тижня. «Статистика захворюваності народних депутатів поки невтішна, але я сподіваюся, що віддалений формат роботи в комітетах та відсутність пленарних засідань Верховної Ради протягом останніх тижнів має позитивно вплинути на загальну картину. Також сподіваюся, що наступного тижня вже зможу повернутися до повноцінної парламентської роботи», – висловився Разумков.

Новини за темою: Деякою мірою я вже президент: Разумков відповів жартом на питання щодо своїх політичних амбіцій

Нагадаємо, 11 листопада спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19. Тоді він заявляв, що почувається нормально.

Источник

Залишити коментар