Image default

Разумков назвав спосіб дофінансувати медицину

Фото: rada.gov.ua Спочатку фонд створювати не планували, але передумали

У наступному році буде створено окремий фонд, з якого будуть фінансувати медицину і боротьбу з коронавірусом.

У наступному році на боротьбу з коронавірусом, вакцинацію та зарплати медикам планують використовувати кошти спеціального фонду, повідомив в ефірі телеканалу 1+1 спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в середу, 16 грудня.

«Додатково буде створюватися спецфонд, туди, швидше за все, за результатами першого кварталу будуть спрямовуватися кошти, які підуть на вакцинацію, підтримку медиків, в тому числі на збільшення їм заробітних плат», — сказав глава парламенту.

Він зазначив, що спочатку окремий фонд на ці цілі створювати не планували, але потім передумали.

Але цей фонд не буде називатися «ковідним», і обсяг коштів у ньому буде меншим, ніж в створеному у цьому році Фонді із боротьби з COVID-19.

Також Разумков зазначив, що прийнятий бюджет на 2021 рік передбачає кошти для боротьби з коронавірусом для деяких відомств, в тому числі для Міністерства охорони здоров’я, Міносвіти і МВС.

Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров’я вважають, що в бюджет заклали майже вдвічі менше коштів на медицину — 159 млрд, тоді як необхідно майже 300 млрд. У тому числі в шість разів менше грошей заклали на вакцинацію.

Джерело

Залишити коментар