Image default

Рада відправила на доопрацювання законопроєкт президента про «інвестиційних нянь»

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

У другому читанні за законопроєкт проголосували лише 40 парламентарів, а направили на доопрацювання — 245 нардепів

Верховна Рада України направила на повторне друге читання законопроєкт №3760 президента Володимира Зеленського про «інвестиційних нянь». Про це повідомляє РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, у другому читанні за законопроєкт проголосували лише 40 парламентарів, а направлення на доопрацювання підтримали 245 нардепів.

Зокрема, документ передбачав підтримку українських та іноземних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 20 млн євро і які створюють не менш 80 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж у регіоні, де така інвестиція буде здійснена.

Крім того, загальний обсяг державної підтримки для реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями встановлюють у спеціальному інвестиційному договорі. Він не повинен перевищувати 30% планового обсягу значних інвестицій за інвестпроєктом.

Новини за темою: Законопроєкт про «інвестиційних нянь» пройшов перше читання у Раді

Нагадаємо, в січні поточного року президент України Володимир Зеленський на Світовому економічному форумі в Давосі заявив про появу в країні «інвестиційних нянь». Він пообіцяв, що інвестори, які вкладуть в Україну більше 100 млн доларів, отримають персонального «опікуна» від уряду, який розмовлятиме 5 мовами і вирішуватиме всі питання в будь-який момент дня і ночі.

Источник

Залишити коментар