Image default

Путін назвав умови виведення російських військових з Придністров’я

Президент РФ Володимир Путін

Фото з відкритих джерел

За його словами, сторони були близькі до такого кроку за президентства Вороніна

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ виведе своїх миротворців з Придністров’я, коли в регіоні складеться сприятлива ситуація, а для цього потрібно виконати декілька умов. Про це він розповів під час підсумкової пресконференції, повідомляє «РБК-Україна». 

За словами Путіна, Москва давно чує від Заходу вимоги вивести миротворчий контингент з Придністров’я. Також він назвав представником західних країн новообраного президента Молдови Маю Санду, оскільки вона має румунський паспорт.

«Загалом ми за те, щоб вивести, як тільки дозріє відповідна обстановка. Як тільки буде налагоджено нормальний діалог між Придністров’ям та іншою частиною Молдови. Як тільки підуть всі шляхом миру і примирення ситуації», — сказав Путін.

Новини за темою: Санду вимагає вивести війська РФ з Придністров’я: У Кремлі відповіли

Також він зауважив, що за президентства Володимира Вороніна сторони були близькі до виведення миротворців.

«Але в останній момент представники західних країн на нього натиснули, він відмовився, відійшов від колишніх домовленостей. І вирішення придністровського питання було відкладено на невизначений термін… Рано чи пізно цю проблему має бути вирішено», — пояснив Путін.

Новини за темою: Російські війська у Придністров’ї порушують цілісність Молдови, — НАТО

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що ніякого перегляду Мінських угод не буде, доки Україна не вестиме прямий діалог з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). 

Джерело

Залишити коментар