Image default

Путін нагородив представника Росії в ТКГ Гризлова орденом «За заслуги перед Вітчизною»

Борис Гризлов Фото з відкритих джерел

Орден вручено за «видатні заслуги у зміцненні російської державності та реалізації зовнішньополітичного курсу РФ»

Президент Російської Федерації Володимир Путін нагородив голову Вищої ради партії «Єдина Росія» та повпреда РФ в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Бориса Гризлова орденом «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня. Також глава Кремля привітав Гризлова з 70-річчям, яке той святкує 15 грудня. Про це повідомляє РБК.

«Путін нагородив Бориса Гризлова орденом «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня. Орден вручено за «видатні заслуги в зміцненні російської державності та реалізації зовнішньополітичного курсу Російської Федерації, значний внесок у розвиток оборонно-промислового комплексу країни та багаторічну сумлінну роботу», — розкрило видання.

На сайті Кремля також опублікували привітання.

«Шановний Борис В’ячеславович! Прийміть привітання з 70-річним ювілеєм. Всі, кому довелося з Вами працювати, незмінно відзначають ваші високі професійні якості та відповідальний, державний підхід до вирішення поставлених завдань. Упевнений, що Ваш досвід, знання та енергія і надалі будуть затребувані – на благо Вітчизни», — йдеться у привітанні Володимира Путіна.

Новини за темою: Гризлов заявив про «ще дві держави» в Україні: Київ вимагає пояснень

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук розповів, що під час переговорів між ним і його російським колегою Борисом Гризловим стався конфлікт через статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Джерело

Залишити коментар