Image default

Проти Навального порушили кримінальну справу в Росії

Олексій Навальний Facebook-сторінка Олексія Навального

Навальний нібито витратив на особисті цілі 356 млн рублів, які були зібрані як пожертвування для «Фонду боротьби з корупцією»

Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу нібито про шахрайство в особливо великому розмірі щодо російського опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомляє СК Росії та сам Навальний у своєму Twitter.

Згідно з повідомленням СК, Олексій Навальний нібито витратив на особисті цілі частину з 588 млн рублів, які були зібрані як пожертвування для «Фонду боротьби з корупцією» та інших некомерційних організацій.

За даними слідства, Навальний, будучи керівником низки організацій, нібито витратив з цієї суми понад 356 млн рублів на особисті цілі – придбання майна, матеріальних цінностей і оплату витрат, у тому числі відпочинку за кордоном.

«Путін, схоже, просто б’ється в істериці. Я ж відразу сказав: вони спробують посадити мене за те, що я не помер, а потім шукав своїх вбивць. За те, що довів: за всім стоїть особисто Путін. Він злодій, готовий вбивати тих, хто відмовляється мовчати про його злодійство», – відповів у соцмережах опозиціонер на заяву відомства.

Новини за темою: Комісія ПАРЄ проведе засідання щодо отруєння Навального

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін під час пресконференції прокоментував ситуацію із можливою причетністю співробітників ФСБ РФ до отруєння Олексія Навального та заявив про підтримку опозиціонера спецслужбами США. «Кому він потрібен. Якби вже хотіли, то напевно довели б до кінця. А так його дружина до мене звернулася, і я тут же дав команду випустити його на лікування до Німеччини», – заявив тоді Путін.

Джерело

Залишити коментар