Image default

Прощання з Марадоною: Працівник похоронного бюро потрапив у скандал після фото з мертвим футболістом

Працівника вже звільнили за таку витівку

Неоднозначний вчинок працівника похоронного бюро із Марадоною Фото з відкритих джерел

В Аргентині вибухнув гучний скандал пов’язаний з похованням великого футболіста Дієго Марадони після того, як один із співробітників похоронної компанії «Pinier», який займався підготовкою тіла до прощальної церемонії зробив вельми неоднозначний вчинок. Про це повідомляє портал Тn.com.ar.

Він зробив фото біля відкритого гробу Марадони, на якому добре видно, як він позує, поклавши руку на лоб покійного, а лівою рукою демонструє жест, що «Клас».

Після того як це фото розлетілося по мережі в Аргентині і грянув потужний скандал. Більшість користувачів різко засудили таку неповагу до великого футболіста. Варто відзначити, що Марадону в результаті ховали в закритій труні.

Новини за темою: На церемонії прощання з Марадоною фанати побилися з поліцією

Власник похоронного бюро «Pinier» вже приніс вибачення родині Марадони, заявивши, що співробітник звільнений. Додамо, що слоган похоронної компанії говорить: «Наша турбота має значення».

Неоднозначний вчинок працівника похоронного бюро із Марадоною Фото з відкритих джерел

Матіас Морлі, адвокат покійного Марадони вже виступив з різкою заявою і пообіцяв покарати співробітника похоронного бюро.

«З огляду на поширення образу Дієго на смертному одрі, я особисто подбаю про те, щоб знайти мерзотника, який зробив цю фотографію. Всі винні в такій боягузтва заплатять», — написав адвокат.

Новини за темою: «Me siento mal»: Стали відомі останні слова Дієго Марадони

Нагадаємо, вчора, 25 листопада у віці 60 років помер легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона, після того, як 11 листопада його виписали з лікарні, де спортсмен переніс операцію через субдуральну гематому.

Згодом стало відомо, що на прощанні із легендарним аргентинським футболістом Дієго Марадоною, яке відбудеться у президентському палаці, очікують не менше мільйона людей.

Джерело

Залишити коментар