Image default

Прокуратура США вивчить роль Трампа в штурмі Капітолію

Президент США Дональд Трамп Flickr

Федеральні прокурори порушили 15 кримінальних справ, а до Верховного суду подали ще 40

Виконувач обов’язків федерального прокурора США Майкл Шервін повідомив, що прокуратура вивчить роль всіх дійових осіб в заворушеннях, що відбулися в середу у Вашингтоні, в тому числі участь президента США Дональда Трампа в підбурюванні натовпу, передає CNN

Зокрема, він зазначив, що слідчі на цей час вивчають особистості всіх, хто міг бути причетний до безладів в Капітолії, а також розслідується роль президента Трампа в підбурюванні натовпу.

Більшість відкритих справ пов’язані з несанкціонованим проникненням у Капітолій і на його територію, а також із вогнепальною зброєю та розкраданням майна.

Повідомляється, що одну людину заарештували з військовою напівавтоматичною гвинтівкою й 11 коктейлями Молотова.

Федеральні прокурори порушили 15 кримінальних справ, а до Верховного суду подали ще 40.

Новини за темою: «Архаїчність електоральної системи»: У РФ назвали причину штурму Капітолію

Нагадаємо, 6 січня, у Вашингтоні сторонники Дональда Трампа зібралися на багатотисячний мітинг, після чого відправилися штурмувати Капітолій. За даними ЗМІ, під час заворушень загинули чотири людини. Детальніше, що відбувалося у Вашингтоні читайте тут.

До слова, сьогодні, 7 січня, Конгрес США підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента й офіційно затвердив перемогу Джо Байдена.

Джерело

Залишити коментар