Image default

Проїзд у маршрутках Києва подорожчає — ЗМІ

Фото: kyiv.24tv.ua Пасажиропотік різко зменшився — перевізник

У двох київських маршрутках очікується підвищення вартості проїзду із семи до восьми гривень. Директор фірми-перевізника сказав, що стару ціну тримали досить довго, проте ситуація погіршилася.

У столичних маршрутках подорожчає вартість проїзду. Повідомляється, що ціна на проїзд підвищиться на маршрутні таксі з 12 грудня на одну гривню. Перевізник заявляє, що ця міра вимушена, пише Сегодня.

Так, за поїздки доведеться платити дорожче тим, хто користується маршрутами №442 і 442-д.

Пасажирів вже попередили про подорожчання, розвісивши в салонах транспортних засобів відповідні оголошення.

Проїзд у маршрутках Києва подорожчає - ЗМІ

Facebook/Роман Бураковський    

Ціна підніметься на одну гривню — із семи до восьми гривень.

«Ми довгий час возили пасажирів за старою ціною — сім гривень, навіть коли вартість проїзду в громадському транспорті столиці була піднята до восьми гривень. Зараз ситуація погіршилася, пасажиропотік різко зменшився», — повідомив директор компанії-перевізника Микола Бацан.

За його словами, підприємство змушене було піти на такий крок.

Раніше повідомлялося, що в Києві поміняли ціни проїзних. Вартість однієї поїздки при купівлі разового квитка залишилася колишньою, а для синьої картки ціна залежатиме від кількості куплених поїздок.

Нагадаємо також, що в маршрутці Києва пасажири побилися через маску. Після того, як правопорушників вигнали з транспорту, вони взяли таксі і кинулися наздоганяти автобус.

Джерело

Залишити коментар