Image default

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу «Холостяк»

Цікаві факти про реаліті «Холостяк», які варто знати шанувальникам проєкту

Організатори українського шоу «Холостяк» розповіли про цікаві факти проєкту, про які мало хто знає.

Романтичне реаліті-шоу побачень «Холостяк» полюбилось багатьом українцям, і вони уважно слідкують за кожним випуском проєкту.

Шоу з’явилось у березні 2011 року на українському телеканалі «СТБ» і є адаптацією американського проєкту «The Bachelor», яке крім України також адаптовано у багатьох інших країнах світу.

Однак, не всі знають про те, чим український «Холостяк» вирізняється серед усіх іноземних аналогів, скільки було одружень, та які незвичайні учасники були на проєкті.

Топ-8 фактів про проєкт «Холостяк»

🌹 Вперше шоу, у якому чоловік обирає серед багатьох дівчат свою єдину, вийшло в Америці. Проєкт «The Bachelor» стартував у 2002 році та став правовласником аналогів в багатьох країнах світу.

Зараз у США проходить 24-й сезон, головним героєм якого став Пітер Вебер — комерційний пілот і телеведучий. Вебер також відомий своєю участю в реаліті «The Bachelorette» (Холостячка), де він за крок до фіналу залишив проєкт.

🌹 Реаліті «Холостяк» знімають з першого дубля і всі курйози під час зйомок залишаються в кадрі, адже перезняти реальні емоції учасників неможливо.

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу "Холостяк"

🌹 В українському 2-му сезоні Холостяка головним героєм став принц Френсіс Метью – внучатий племінник російського царя Миколи II. Він наразі є єдиним героєм блакитної крові серед всіх світових Холостяків. Український проєкт став першим і єдиним, хто запросив поважного гостя.

🌹 Український «Холостяк» – єдиний серед усіх іноземних аналогів, де учасниці не знають, за кого боротимуться кілька місяців. Команда воліє утримувати ім’я головного героя у таємниці, щоб дівчата приходили на проєкт точно за коханням, а не за популярністю чоловіка.

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу "Холостяк"

🌹 Румунське реаліті у третьому сезоні «втратило» Холостяка Володимира Драгія — всі учасниці, які залишилися у фіналі, відмовилися приймати троянду. На чому і закінчилася історія стосунків.

🌹 Найскандальнішою версією проєкту є мексиканський «Холостяк», однією з учасниць якого став трансвестит, що незабаром з’ясувалося. І, зрозуміло, це викликало чимало обговорень серед глядачів.

🌹 Крім рідних міст, українське реаліті відвідало майже всі континенти світу — серед переліку місць і Північний полюс як найхолодніша точка, і Шрі-Ланка – як найгарячіша.

🌹 Український проєкт став третім з 29 країн, пара якого одружилася. 20 травня 2020 року теле- і радіоведучий Нікіта Добринін та його обраниця Даша Квіткова стали чоловіком та дружиною.

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу "Холостяк"

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Джерело

Залишити коментар